جستجو در سایت

قوانین مرجوعی کالا

هدف مجموعه هدیش آسودگی و رضایت خاطر مشتریان گرامی است به همین منظور همیشه تلاش به تهیه کالاهای اصلی و باضمانت بوده. در همین راستا کوشیده تا سفارشات در کمال سرعت و سلامت فیزیکی به دست شما مشتریان گرامی برسد. با این وجود ممکن است پس از خرید، برای شما مشتریان گرامی مشکلاتی پیش آید که در این موارد با توجه به شرایط مشخص شده، به شما خدمت رسانی خواهد شد.

ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم که با آسودگی خاطر، تا در مدت 7 روز بعد از دریافت کالا، برای بازگرداندن آن اقدام نمائید.

شرایط اولیه مرجوعی کالا:

  • از زمان تحویل کالا تا 7 روز مهلت بازگشت کالا وجود دارد. و بعد از آن مشکلات فنی و خرابی در کالا به عهده شرکت گارانتی کننده میباشد.
  • از مشکل کالا در مورد ایراد فنی یا مغایر بودن آن با کالای ارائه شده در وب سایت اطمینان حاصل نمائید.
  • مرجوعی کالا فقط به دلیل مشکلات فنی و یا مغایرت کالا امکانپذیر خواهد بود. لذا قبل از خرید از کاملا اطمینان حاصل کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.
  • برای بازگشت سفارش، کالا در همان بسته بندی هدیش ارسال شود.
  • همچنین کالاهایی که به عنوان هدیه همراه با کالای خریداری شده ارسال میشود، شامل 7 روز مهلت تست و بازگشت نمیشود.

 

 

پروسه ی مرجوعی کالا:

ثبت درخواست مرجوعی کالا توسط مشتری از طریق پنل کاربری خود – بررسی درخواست مشتری توسط تیم پشتیبانی هدیش – دریافت کالا از مشتری – بررسی ایراد و مشکل کالا --- تعویض و یا پرداخت وجه مرجوعی کالا     یا     ارسال کالا برای مشتری با کم کردن هزینه ارسال

هزینه مرجوعی کالا:

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تائید کارشناسان خدمات پس از فروش هدیش برسد، هزینه های ارسال به عهده هدیش میباشد.

در صورت تائید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان هدیش، تمام هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

روش ارسال کالا:

قبل از ارسال کالا لطفا موضوع را به پشتیبانی سایت هدیش اطلاع دهید. کالا را به خوبی و به همراه تمام اقلام همراه آن، مانند کارت گارانتی و یا قطعات، بسته بندی نمائید. و کارتن بایستی سالم باشد. کالا را از طریق پست به صورت پس کرایه برای ما ارسال نمائید.

بسته خود را به همان آدرس فروشگاه که بر روی بسته سفارش درج شده است ارسال نمائید.